Ekran i vogël TFT LCD me rezolucion 1,77 inç 128*160

Ekran i vogël TFT LCD me rezolucion 1,77 inç 128*160

Përshkrim i shkurtër:

Përmbledhje Detaje të shpejta Vendi i origjinës: Guangdong, Kinë (Kinë) Emri i markës: Yasen Numri i modelit: YXD177A2004 Lloji: Madhësia TFT: 1.77" Rezolucioni: 128*160 Lloji i LCD: Ngjyrat TFT TRANSMISVE...


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Vështrim i përgjithshëm
Detaje të shpejta
Vendi i origjinës:
Guangdong, Kinë (kontinent)
Emri i markës:
Yasen
Numri i modelit:
YXD177A2004
Lloji:
TFT
madhësia:
1.77"
rezolucioni:
128*160
Lloji LCD:
TFT TRANSMETUES
Ngjyrat:
262 mijë
Drita e prapme:
LED

Aftësia për furnizim
20000 Copë/Copë në muaj

Paketimi & Dorëzimi
Detajet e paketimit
paketim origjinal
Port
HK
Koha e udhëheqjes:
2-3 javë


Ekran i vogël TFT LCD me rezolucion 1,77 inç 128*160

 

Madhësia LCD

1.77"

Rezolucioni

128*160

Lloji LCD

TFT TRANSMETUES

Drejtimi i shikimit

12:00

Skica e modulit

34,0×43,78×2,4

Zona aktive (WxH)

28.03×35.04

IC shoferi

ST7735S

Ngjyrat 262 mijë
Lloji i dritës së prapme LED
Lloji i ndërfaqes Ndërfaqja paralele e sistemit
Tensioni i hyrjes 2.8

 

 

Më shumë informacion nga Shenzhen New Display CO.,LTD

 

1. Marka e agjentit:

 * AUO/CPT/CMO//Innolux/TianMakallëpe të pesë markave tft LCD,ju mund të merrni çmimin më konkurrues për produktet reale;

2.Aplikimi i paneleve tona LCD:

Produktet tona përdoren gjerësisht për makineri bankare, mjete komunikimi, elektroshtëpiake, instrumente automobilistike,

telefon celular, telefon me dyer video, e-libër, celular aksioner, MP5, tablet PC, navigator GPS etj.

3.Cilësia që duhet siguruar:

 Të gjitha panelet janë 100% origjinale dhe krejt të reja, nuk ekzistojnë panele false,kështu nga Shenzhen ekran i ri ju mund të shijoni

rpanele eal direkt nga fabrika origjinale;

 Paketa origjinale dhe vula për porositë e grupeve, të gjitha produktet janë në paketim origjinal nga fabrika origjinale direkt, dhe të gjitha

paketat kanë etiketa dhe numër serial, mund t'i kontrolloni;

4. Dorëzimi i shpejtë:

Ne gjithashtu kemi qendër logjistike ndërkombëtare në Hongkong për të mbështetur porositë tuaja të grumbullimit që do të dërgohen direkt nga Hongkong dhe

për të shmangur Tatimin mbi Vlerën e Shtuar në Kinë për ju,pra ngaShenzhen Ekran i ri  ju mund të merrni dorëzim më të përshtatshëm;

5. Partner afatgjatë:

   * Produktet shiten në më shumë se 20 vende,pra ngaShenzhen Ekran i riju mund të merrni një premtim më të qëndrueshëm të furnizimit; 

6. SuperShërbimi pas shitjes:

Shenzhen Ekran i rido të mbështesë shërbimin origjinal të teknologjisë së fabrikës para dhe pas shitjes për të gjithë projektin tuaj, ju mundenidërgoni

të gjithapaneli fak mbrapa dhe këtu ju kthen një panel të ri;

7. Zgjidhja më e mirë TFT LCD:

 *Më shumë informacione të hollësishme të modelit tft LCD, duke përfshirë madhësinë, rezolucionin, ndriçimin, temperaturën e funksionimit ose kohën e jetës etj në faqen tonë të internetit ose faqen tonë të internetit alibaba:https://www.tft-lcd-panels.com/

Për të marrë çmimet më të fundit, pls mos ngurroni të na kontaktoni.

 


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Produkte të ngjashme

    WhatsApp Online Chat!