Na kontaktoni

ShenZhen New Display Co, Ltd

Adresë

Selia dhe Fabrika e Kompanisë:
ShenZhen (HK Sebo) New Display Co., Ltd
Kati 5, Ndërtesa B5, parku industrial i 3-të Feng Huang Gang, Nr. 231, Rruga 1 Baotian, Distrikti Bao'an, Qyteti Shenzhen, Guangdong, Kinë .kodi postar:518102

Zyra e SHBA:
HK Sebo New Display USA
2909 W Warner Ave.
Santa Ana, CA 92620 SHBA

E-mail

sales1@hksebo.com

sales1@signetfpd.com

Telefoni

0755-29647191

949-380-3031

orët

E hënë-e premte: 9 e mëngjesit deri në 6 pasdite

E shtunë, e diel: Mbyllur

DËSHIRONI TË PUNONI ME NE?


WhatsApp Online Chat!