Контактирајте не

ShenZhen New Display Co., Ltd

Адреса

Седиште на компанијата и фабрика:
ShenZhen (HK Sebo) New Display Co., Ltd
5-ти кат, зграда Б5, 3-ти индустриски парк Фенг Хуанг Ганг, бр. 231, 1-ви пат Баотјан, округ Бао'ан, Сити Шенжен, Гуангдонг, Кина. поштенски број: 518102

Канцеларија на САД:
HK Sebo Нов приказ на САД
2909 W Warner Ave.
Санта Ана, CA 92620 САД

Е-пошта

sales1@hksebo.com

sales1@signetfpd.com

Телефон

0755-29647191

949-380-3031

Часови

Понеделник-петок: од 9 до 18 часот

Сабота, Недела: Затворено

САКАТЕ ДА РАБОТЕТЕ СО НАС?


WhatsApp онлајн разговор!