Тркалезен екран од 1,3" 240 x 240 tft SPC-ND130824C-A

Тркалезен екран од 1,3" 240 x 240 tft SPC-ND130824C-A

Краток опис:

Преглед Брзи детали Место на потекло: Кина (континентална) Број на модел: SPC-ND130824C-A Тип: Способност за снабдување со TFT


Детали за производот

Ознаки на производи

Преглед
Брзи детали
Место на потекло:
Кина (континентална)
Број на модел:
SPC-ND130824C-A
Тип:
TFT

Способност за снабдување
200000 Парче/парчиња месечно

Пакување и испорака
Детали за пакување
AUO оригинално пакување
Пристаниште
Шенжен


1,3" 240 x 240 tft кружен LCD екран SPC-ND130824C-A

 

 

 


 

  


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp онлајн разговор!